Staroslověnské slovo druga znamená "přítelkyně", ale kapelou je překládáno spíše jako "přátelství". Vytváří tak pojítko mezi inspirací slovanstvím a muzikantskou filosofií. Byla jsem uznána za dvorního grafika a fotografa této mladé hudební skupiny, a proto zde na svých stránkách prezentuji práci, kterou jsem přispěla k jejímu chodu či pouze do archivu fotek ke vzpomínání. Autorkou loga je Aneta Ransdorfová, bývalá flétnistka Drugy. Já jsem ho pouze spojila s textem a vytvořila tak současný vzhled logotypu.

Lyric video - Dobrý duch koňských hřív

Další píseň kapely Druga se dočká svého obrazového doprovodu. Tentokrát se nebude jednat o klip, ale pouze o tzv. "lyric video". Podkladem titulků budou akvarelové obrázky.

Číst dál: Lyric video - Dobrý duch koňských hřív

Klip již k vidění na YouTube

Ve čtvrtek 12.12.2013 měl v 1. podzemním antikvariátu slavnostní premiéru klip k písni Ovčák a panenka. Byl uveden v rámci Vánočního koncertu kapely Druga. A dál se šíří do světa pomocí YouTube.

Číst dál: Klip již k vidění na YouTube

Klip k písni Ovčák a panenka


Před rokem jsem se při návštěvě veletrhu řemesel na holešovickém Výstavišti seznámila s technikou plstění. Nejenže se mi stala inspirací pro dekoraci knížek, ale zároveň dala konkrétnější směr představě o klipu pro píseň Ovčák a panenka. A tak vzniká moje úplně první animace.

Číst dál: Klip k písni Ovčák a panenka

Obrázky

team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top